Rajko Tomic - Rybář v zátoce

Olej na plátně, 67x98 cm. Signováno vpravo dole Tomič. Rámováno.

Nejdelší strana: 112 cm

o autorovi: 1905 – 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

77127. Rybář v zátoce
Dražba ukončena:25.05.2022 20:01:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč