Rajko Tomic - V přístavu

Pastel, 32x24 cm. Signováno vlevo dole R. Tomič. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1905 – 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

97700. V přístavu
Dražba ukončena:18.06.2023 21:02:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč