Rajko Tomic - V rybářském přístavu

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Tomic. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 – 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

306538. V rybářském přístavu
Dražba ukončena:06.11.2020 20:05:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč