Rakousko - Uhersko, 19. století - Důstojníci Rakousko - Uhersko

Dřevo, výška: 141 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Rakousko - Uhersko, 19. století
53204. Důstojníci Rakousko - Uhersko
Dražba ukončena:09.12.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč