Rakousko - Uhersko, 19. století

53204. Důstojníci Rakousko - Uhersko

popis: Dřevo, výška: 141 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 13 000 Kč