Ramón Moscardó - Tanec na pláži

Litografie, 45x38 cm. Signováno tužkou vlevo dole R. Moscardó 1992 a vpravo dole v tisku R. Moscardó. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1956
Malíř, grafik. Rodák z Barcelony; je nejznámějším katalánským představitelem postmoderny. Barevnost jeho obrazů je velmi kultivovaná. Je stejně skvělý figuralista jako malíř. Jeho manželka je původem z Prahy. Vystavoval především v Barceloně, Madridu, New Yorku, Tokiu, Římě, Paříži, ale i v Praze.

114302. Tanec na pláži
Dražba ukončena:25.04.2024 21:20:30
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 25.04.2024 21:17:30 14750