Jan Rapin - Král a královna

Olej na plátně, 100x60 cm, signováno vpravo dole Rapin 86, rám.

1956, Praha
Žák Akademického gymnázia v Praze (1971-1975; prof. Kepka). Poté studoval anatomii na Střední zdravotnické škole v Praze (1975-1977). Malbě se učil soukromě u umělce P. Hany. Náměty čerpá v biblických motivech, mezilidských vztazích nebo ve světe komedie dell´arte. Tvoří také předmětná zátiší. Věnoval se i ilustrátorské činnosti.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

3386. Král a královna
Dražba ukončena:26.11.2015 21:56:23
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč