Rastislav Michal - Konvolut 7 pragensií

Litografie, od 42x29 cm do 26x15 cm. Všechny signovány tužkou. Volné listy.

o autorovi: 1936-2022
Narozen v Teplicích. Studoval pražskou AVU v ateliéru figurální tvorby u profesorů Pelce, Holého a Součka. Studijní stipendium získal do Paříže. Věnoval se malbě, grafice a ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

61237. Konvolut 7 pragensií
Dražba ukončena:14.07.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč