Rastislav Michal

301246. Kresba z Francie (Hrad Treves na Loiře)

popis: Kresba, 22x30 cm. Signováno vlevo dole Michal. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

dražba ukončena: 05.10.2019 20:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 05.10.2019 7:50:58 5720
500 Kč 25.09.2019 22:11:05 5849