Rastislav Michal - Kresba z Francie (Hrad Treves na Loiře)

Kresba, 22x30 cm. Signováno vlevo dole Michal. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1936-2022
Narozen v Teplicích. Studoval pražskou AVU v ateliéru figurální tvorby u profesorů Pelce, Holého a Součka. Studijní stipendium získal do Paříže. Věnoval se malbě, grafice a ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

301246. Kresba z Francie (Hrad Treves na Loiře)
Dražba ukončena:05.10.2019 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 05.10.2019 7:50:58 5720
500 Kč 25.09.2019 22:11:05 5849