Rembrandt van Rijn - Autoportrét

Lept, 12x10 cm. Signováno vlevo dole Rembrandt 1653. Pozdější tisk. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

35866. Autoportrét
Dražba ukončena:16.10.2019 21:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč