Rembrandt van Rijn - Biblický výjev

Mědirytina, 10x15 cm. Signováno vlevo dole v tisku Rembrandt. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, jedná se o pozdější otisk.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

45947. Biblický výjev
Dražba ukončena:10.06.2020 20:34:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč