Rembrandt van Rijn - Madona

Mědirytina, 16x10 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo. Pozdější otisk.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

55124. Madona
Dražba ukončena:13.01.2021 19:46:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč