Rembrandt van Rijn - Pohřební průvod

Lept, 13x10 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Rembrandt. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pozdější otisk.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

55171. Pohřební průvod
Dražba ukončena:13.01.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč