Rembrandt van Rijn - Setkání u kaple

Lept, 18x11 cm. Signováno vlevo nahoře v tisku Rembrandt 1691. Novější otisk z původní desky. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, v papíře skvrnky. Ruční papír Fabriano.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

47002. Setkání u kaple
Dražba ukončena:15.07.2020 21:29:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč