Rembrandt van Rijn - Strom poznání

Lept, 15x11 cm. Nesignováno. Novější otisk z původní desky. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

75141. Strom poznání
Dražba ukončena:13.04.2022 22:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč