Lept, 13x11 cm. Signováno v tisku vlevo dole Rembrandt 1644. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Pozdější otisk z původní desky.
Nejdelší strana: 46 cm
o autorovi: 1606 – 1669 Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.