Rembrandt van Rijn - Svatá rodina

Lept, 13x11 cm. Signováno v tisku vlevo dole Rembrandt 1644. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pozdější otisk z původní desky.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

73469. Svatá rodina
Dražba ukončena:16.03.2022 21:09:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč