Rembrandt van Rijn - Tři stromy

Lept, 21x27 cm. Neznačeno. Rám, pasparta, sklo. Pozdější otisk z původní desky.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

58152. Tři stromy
Dražba ukončena:14.04.2021 21:40:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč