Rembrandt van Rijn - Velkolepá židovská nevěsta

Lept, 22x17 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pozdější otisk z původní desky.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

55719. Velkolepá židovská nevěsta
Dražba ukončena:10.02.2021 19:24:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč