Rembrandt van Rijn - Větrný mlýn

Lept, 15x20 cm. Signováno vpravo dole v tisku Rembrandt 1641. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Novodobější tisk.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

19379. Větrný mlýn
Dražba ukončena:17.05.2018 21:51:48
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:18 000 Kč