Rembrandt van Rijn - Vzkříšení Lazara

Lept, 37x25 cm. Signováno uprostřed v tisku. Volný list.

Pozn.: List mírně poškozen. Pozdější otisk z původní desky.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

56820. Vzkříšení Lazara
Dražba ukončena:17.03.2021 20:54:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč