Rembrandt van Rijn - Zastavení na můstku

Lept, 13x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Rembrandt. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Novodobější tisk.

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

19380. Zastavení na můstku
Dražba ukončena:17.05.2018 21:52:14
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:19 000 Kč