Renata Mužíková - Floutek

Olej na plátně, 70x50 cm, signováno vlevo dole R. Mužíková 16, nerámováno.

1973,
Multižánrová umělkyně, Pedagog kresby- Dr. Zedník J.- škola umění, malba-Mužík M., Stufium FF UK Praha, 99, Malba s psychologickým podtextem. Témata- paralelní světy, lucidní snění, biocentrismus.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autorky.

5286. Floutek
Dražba ukončena:28.09.2016 19:17:41
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč