Renata Mužíková - České středohoří

Akryl na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole R. Mužíková 07. Nerámováno.

o autorovi: 1973,

19563. České středohoří
Dražba ukončena:25.04.2018 19:02:21
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč