Renata Mužíková - Lipno - Hruštice

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole R. Mužíková. Nerámováno.

o autorovi: 1973,

25038. Lipno - Hruštice
Dražba ukončena:28.11.2018 20:41:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 28.11.2018 20:03:57 3889
700 Kč 07.11.2018 18:23:11 1345