Renata Mužíková - Město

Akryl na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole R. Mužíková 10. Nerámováno.

o autorovi: 1973,

307277. Město
Dražba ukončena:09.01.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (06.01.2021 23:34:55) 1836
500 Kč 26.12.2020 16:03:10 1177