Sklo, výška 41 cm. Neznačeno.
Pozn.: Poškozeno.
o autorovi: 1922 - 2018
Narodil se v Praze. Studoval UMPRUM ve sklářském atelieru u prof. Holečka. Patřil mezi přední postavy českého sklářství, podílel se například na československém pavilonu na Světové výstavě 1958.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.