René Roubíček - Objekt

Sklo, výška 41 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1922 - 2018
Narodil se v Praze. Studoval UMPRUM ve sklářském atelieru u prof. Holečka. Patřil mezi přední postavy českého sklářství, podílel se například na československém pavilonu na Světové výstavě 1958.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.

22940. Objekt
Dražba ukončena:17.10.2018 19:09:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč