Richard Wiesner - Muž v šedém obleku

Olej na plátně, 128x100 cm, signováno vpravo dole R. Wiesner 1939, rám.

Pozn.: Razítko vystaveno v Mánesu. Rám mírně poškozen.

4206. Muž v šedém obleku
Dražba ukončena:31.03.2016 20:23:57
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč