Richard Augustin - Rainbow Morning

Olej na plátně, 55x110 cm. Signováno vpravo dole Richard Augustin 2008 Olištování.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Nejdelší strana: 113 cm

o autorovi: 1975

Evropský malíř a designér českého původu. Umělecký autodidakt, vzděláním technický inženýr. Absolvoval tvůrčí pobyty ve Francii a Španělsku, otevřel vlastní studio a galerii, nejprve v Čechách, později na Mallorce. Vystavoval v evropském parlamentu. Jeho pop-artová tvorba je inspirována kubismem, ale také pracemi Andyho Warhola. Jeho díla se nacházejí v soukromých sbírkách po celém světě.

152644. Rainbow Morning
Zbývá:0 dnů, 16 hodin
Konec dražby:29.01.2026 22:03:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 600 Kč