Richard Fremund - Krajina s mostem

Akvarel, 30x42 cm, signováno vpravo dole Fremund, volný list.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 520 000 Kč

15986. Krajina s mostem
Dražba ukončena:14.02.2018 19:17:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč