Richard Fremund - Městské muzeum Sušice

Litografie, 28x35 cm. Signováno vpravo dole tužkou Fremund. Paspartováno.

Stav: Pasparta mírně poškozena.

Pozn.: 14/100.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1928 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 520 000 Kč

75281. Městské muzeum Sušice
Dražba ukončena:14.04.2022 21:12:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč