Richard Fremund - Milenci

Lept 36/50, 49x55 cm. Signováno vpravo dole tužkou Fremund 68. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 520 000 Kč

300904. Milenci
Dražba ukončena:20.09.2019 20:35:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 500 Kč