Richard Fremund

51616. Paříž II.

popis: Kombinovaná technika, 31x50 cm. Signováno dole uprostřed Fremund. Pasparta, sklo.

pozn.: Pasparta mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1928-1969
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Nechleby a později Pukla, v r. 1949 byl z politických důvodů vyloučen. Později vystudoval scénografii na AMU. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, zátiším, figurální malbě i portrétům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 520 000 Kč

zbývá: 4 dnů, 16 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:44:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 6 500 Kč