Richard Fremund - Vesnice

Kombinovaná technika, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Fremund 52. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1928 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 520 000 Kč

68969. Vesnice
Dražba ukončena:25.11.2021 22:51:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč