Richard Fremund - Ženský akt

Litografie, 23x32 cm. Signováno vpravo dole Fremund 56. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 520 000 Kč

53515. Ženský akt
Dražba ukončena:16.12.2020 21:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč