Richard Fremund - Zrození Venuše a Jonáš

Litografie, 44x63 cm, signováno vpravo dole Fremund 63, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1928 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 520 000 Kč

15334. Zrození Venuše a Jonáš
Dražba ukončena:24.01.2018 18:33:12
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč