Richard Náhlovský - Měsíční večer II.

Akryl na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vpravo dole RN 23. Signováno zezadu R. Náhlovský. Rámováno.

Nejdelší strana: 91 cm

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

154451. Měsíční večer II.
Zbývá:9 dnů, 1 hodin
Konec dražby:08.02.2026 21:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč