Richard Wiesner - Dívka s košíčkem

Olej na překližce, 35x24 cm, signováno vpravo nahoře Wiesner, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Přiložen certifikát pravost díla podepsaný autorem.

6376. Dívka s košíčkem
Dražba ukončena:30.11.2016 19:02:00
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč