Richard Wiesner - Barové zátiší

Tempera, 22x31 cm. Signováno vlevo nahoře R. Wiesner 70. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 31 cm

o autorovi: 1900 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
72741. Barové zátiší
Dražba ukončena:23.02.2022 20:13:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč