Richard Wiesner - Bretaňka

Olej na plátně, 100x70 cm. Signováno vpravo nahoře Wiesner. Nerámováno.

o autorovi: 1900 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

29204. Bretaňka
Dražba ukončena:28.02.2019 21:31:36
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:24 000 Kč