Richard Wiesner

12252. Portrét mladé ženy

popis: Kombinovaná technika na sololitu, 71x58 cm, signováno vlevo nahoře R. Wiesner 71, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:44:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč

900 Kč limit (9. 7. 2017 13:14:04) 831
800 Kč 5. 7. 2017 20:08:12 841