Richard Wiesner - Portrét mladé ženy

Kombinovaná technika na sololitu, 71x58 cm, signováno vlevo nahoře R. Wiesner 71, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

12252. Portrét mladé ženy
Dražba ukončena:20.09.2017 18:44:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč