Richard Wiesner

12252. Portrét mladé ženy

popis: Kombinovaná technika na sololitu, 71x58 cm, signováno vlevo nahoře R. Wiesner 71, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:44:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 3 700 Kč