Richard Wiesner - Portrét muže v obleku

Olej na plátně, 128x100 cm, signováno vpravo dole R. Wiesner 1939, nerámováno.

Pozn.: Razítko "Vystaveno v Mánesu".

o autorovi: 1900 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

14991. Portrét muže v obleku
Dražba ukončena:30.11.2017 21:52:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč