Richard Wiesner - Setkání

Olej na sololitu, 40x53 cm. Signováno vlevo dole. Signatura částečně skryta pod rámem. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1900 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
104027. Setkání
Dražba ukončena:25.10.2023 21:59:44
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč