Richard Wiesner

48447. Večer

popis: Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vlevo nahoře R. Wiesner. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1972
Narodil se v Rudě na Moravě. Studoval nejprve UMPRUM u prof. Hofbauera, poté AVU u prof. Obrovského a Nechleby. Studijní cetu podnikl do Paříže. Ve své tvorbě se věnovalportrétům, figurální malbě, zátiším i krajinomalbě. Inspirovalo ho dílo Maneta.

dražba ukončena: 26.08.2020 20:22:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 75 000 Kč