Richard Wiesner - Zátiší

Olej na sololitu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole R. Wiesner. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

35468. Zátiší
Dražba ukončena:26.09.2019 22:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč