Richard Wiesner - Zátiší se džbánem

Litografie, 49x60 cm, signováno vpravo dole R. Wiesner, 59, rám, pasparta.

Pozn.: Rám i papír poškozeny. Sklo chybí.

o autorovi: 1900 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

10876. Zátiší se džbánem
Dražba ukončena:01.06.2017 21:20:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:800 Kč