Ritter - Švestky

Olej na překližce, 12x14 cm Signováno vlevo dole Ritter 1851. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 30 cm

Ritter
81053. Švestky
Dražba ukončena:27.07.2022 20:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč