Robert Hliněnský - Abstrakce

Olej na kartonu, 22x26 cm, signováno vpravo dole R. Hliněnský 1975, rám.

1908, Brno - 1979, Brno
Žák ŠUŘ v Brně (1930). Poté soukromě studoval u H. F. Wacha v Brně (1924-1926). Zabýval se figurální malbou a později tvořil různé pohledy na Brno. Vystavoval především na našem území.

Pozn.: Draženo 27.4. 2014 v galerii Art Praha, pravost potvrdil PhDr. J. Machalický

2351. Abstrakce
Dražba ukončena:27.05.2015 21:49:43
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč