Robert Hromec - Ahavah III.

Olej na hliníku, 50x50 cm. Signováno vpravo dole Robert Hromec 2014. Rámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1970
Slovenský malíř, který začínal svá studia v ateliéru Albína Brunovského, odkud odešel na studia do USA. Po skončení na City College (BA) v NY studoval na Hunter Collage v NY (MFA). Několik let pracoval v Metropolitan Museum of Art. V současné době žije a tvoří v Bratislavě. Zastupuje ho italská galerie a galerie v New Yorku. Vystavoval v mnoha zemích světa. Největší zájem o jeho obrazy je v USA a v Itálii. Novinou ve slovenské malbě je jeho malba na hliníku. K této byl vydán v roce 2010 reprezentační katalog v New Yorku.

114299. Ahavah III.
Dražba ukončena:25.04.2024 21:23:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč