Robert Jiran - Akt

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 25/10. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce. Vzadu autorské razítko. Součástí položky Certifikát pravosti díla.

Nejdelší strana: 70 cm.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

certifikát
154193. Akt
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:11:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 29.01.2026 23:43:46 1699
3 000 Kč 29.01.2026 23:30:40 9074