Robert Jiran - Akt se sklenicí

Olej na kartonu, 50x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

35223. Akt se sklenicí
Dražba ukončena:25.09.2019 22:01:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč