Robert Jiran

49077. Brunetka u zrcadla

popis: Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 20/6. Nerámováno.

pozn.: Vzadu autorské razítko.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76.000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:11:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 10 000 Kč